Life on Mars Remake

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut YOK
  • Version 1.0.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Kai Magazine Software
Life on Mars Remake aksiyon oyununa tek tık ile sahip olabilirsiniz.

Life on Mars Remake aksiyon oyununa tek tık ile sahip olabilirsiniz. Kai Magazine Software stüdyosu tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Life on Mars Remake oyununu küçük bir mebla ödeyerek Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyunumuzun hikayesine bakacak olursak, dünya Mars'taki tek koloni ile temasını kaybetti. Mars'ın donmuş sularında hayat varlığını araştırmak için bilimsel bir koloni kuruldu. Sömürge ile teması tekrar kurma ve neler olduğunu öğrenme misyonuyla gezegenin yüzeyine gönderileceksin. 80'li ve 90'lı yılların bilim kurgu korku filmlerinden esinlenilen Life on Mars, grafikleri ile bağımlılık yaratan oynatılabilirliğine sahip eski bir okul oyunudur. Size 20 veya 30 yıl önce hissettiğiniz şeyleri tekrar hissettirir. Oyunumuzda 4 adet zorlu seviye bulunuyor. Daha kolay modlar, normal ve çoğunlukla en zor seviyesi, sizi her vuruşun önemli olduğu gerçek bir hayatta kalma oyunu yapacakken, çalıştır ve top türünde bir oyundur.

 Tek bir tüfekle başlayacaksınız, ancak el bombası fırlatıcısı, alevli atıcı, makine tabancası ve plastik patlayıcılar gibi silahları bulabileceksiniz. Ayrıca çift sıçrama ve çalışma yeteneği gibi takım elbiseniz için yetenekler de vardır. Maksimum miktarı kalkanınızı veya silahlarınız ve yetenekleriniz için maksimum miktarı artırmak için modüller bulacaksınız. Bu modülleri değerlendirin. Enerji hücrelerini haritada etrafında veya düşmanları yendikten sonra bulacaksınız.

Bazı silahlar veya enerji jeneratörünüzü yükseltmek için koloninin dört bir yanına dağılmış atölyelerde bu enerji hücrelerini kullanabilirsiniz, bu nedenle enerji barınız daha hızlı yeniden yüklenir. İstediğiniz kadar önceki alanları tekrar ziyaret ederek enerji hücreleri için çiftlik de yapabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Life on Mars Remake indir